2013 m. rugpjūčio 26 d., pirmadienis

Taigi, sudie vasara, ir - labas dvylikta klase!

Štai jau bėga paskutinės vasaros dienelės. Beliko penkios. Penkios vargingos vasaros atostogų dienelės. Ir nors daugelis dabar liūdi, ir visaip keikiasi dėl to, kad jau visai greitai reiks eit į mokyklą, aš džiaugiuosi. Aš tiesiog trykštu noru eiti į mokyklą! Gal ir kvaila, bet tikrai pasiilgau visų (na, beveik visų) pamokų, mokslo, draugų, žinių. Gaila tik tai, kad liko vieni metai. VIENI vargani metukai mokyklos. Ir viskas. Išplauksiu kaip upė į vandenyną. Ir jau dabar žinau, kad be galo be krašto pasiilgsiu mokyklos.
Man mokykla niekada nebuvo "katorga" kaip daugeliui moksleivių. Seniau, turėjau kietą klasę, su kuria visko buvo. Myliu juos už gerus, įdomius metus mokykloje. Kartu mes išgyvenom pačias blogiausias mokytojas. Tokias kaip BAUBAS(supras tik klasiokai) ar MUSĖ. Ir nors dažnai mes pykdavomės tarpusavyje, įvyko keli įvykiai, kurie tik įrodė, kad mes vieni kitus palaikome. AČIŪ JUMS mano brangieji D klasės išdykėliai :D


Žinių taip pat niekada nebijojau. Nors ir nebuvau pirmūnė mokykloje. Visada buvau ta tarp tų, kurie mokosi "gerai". Tėvams niekada nereikėjo manęs versti ruošti namų darbus ar išmokti eilėraštį. Aš pati visada turėjau atsakomybės jausmą šiems dalykams, ir jei nepadarydavau namų darbų - pati ir atsakydavau už tai.
Be to, argi gali mokykloje būti taip prastai kai šalia yra draugai ar šiaip pažįstami, juk tikrai smagu čia sutikti žmones su kuriais už mokyklos ribų nebendrauji. !
Vienu žodžiu, mokykla nėra jau toks prastas dalykėlis. Reikia tik šiek tiek optimsitiškumo. Laukiu nesulaukiu naujų mokslo metų!
Linkiu jums motyvuotų, linksmų, gerų mokslo metų!!! Juk mokotės ne dėl kažko kito, o dėl savęs!!
Mokytis labai padeda muzika:
Foals - my number ; Inhaler by Foals ; BalloonsSweet summer blues;
Special for Agnė. Aš numeksiu tau kojinesTrue loveLupyyytes

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą