2013 m. liepos 9 d., antradienis

"Jus aš draugais vadinu" (Jn 15,15)

Pastebit, kaip lėtai juda ši vasara? Iš tiesų, jaučiuosi jau gerokai pailsėjusi, o vasara dar net neįpusėjo! Galbūt čia tik man taip? Juk pastaruosius penkis metus mano vasaros būdavo persunktos įvairių renginių, koncertų ir stovyklų. O kas dabar? Ką šią vasarą nuveikiau? Vienas iš turbūt ryškiausių renginių šią vasarą - Lietuvos Jaunimo dienos 2013!!!!  Čia buvo DAUG: maldų, giesmių, šypsenų ir žmonių. Labai džiaugiuosi, kad apsilankiau šitame festivalyje "Jus aš draugais vadinu" ( Jn 15,15). http://vimeo.com/69777323
Dar šią vasarą be galo norėjau išvysti sostinę - Vilnių. Ir tai man pavyko padaryti jau pradžioje atostogų. Sėdau su drauge(Agne) į traukinį ir nuvažiavom aplankyti savo draugės Veros. Buvo tikrai smagu!! Labai dėkoju Agnei už tai, kad kymarino su manim prie katedros, kad surado man sušių, kad nolaifino su manim Gedimino prospekte už viską viską ką nuostabaus patyrėm Vilniuje ir kelyje į jį/iš jo :))) 
Dar smagu šią vasarą buvo susitikti su drauge, kuri studijuoja Danijoje. Labai džiugu, kad susirinkom ir smagiai pasibuvom, paplepėjom... Gaila tik, kad kai kurių žmonių ten trūko. Bet taip pat nuostabiai praleidau laiką su ten buvusiais draugais, tikiuosi dar ne kartą pasikartos tos akimirkos. 
Dar viena iš įsimintinų dienų chillinimas su Agne ir Aiste prie jūrės.... tveko?? :D Mano mažosios Porsche! Kaip nuostabu buvooo, myyyliu jus! 
Ir daaar. Vakar su Agne užsibrėžėm tikslą, kad nuvažiuosim ilgesnę distanciją dviračiais, nei buvom važiavę. Ir mums pavyko! Nuvažiavom apytiksliai 30km!!! AWESOME! Maniau, jog šiandien vos vos paeisiu, bet kolkas viskas gerai :))) 
Dar šią vasarą laukia keli išbandymai ir svarbūs renginiai. Turiu dar šią vasarą ir tikslų, kuriuos viliuosi įveikti. Beje, labai trūksta man ir kai kurių savo draugų... Bet tikiuosi, kad čia tik laikinumas, kad tuoj galėsiu su jais susitikti! 
Mielieji, leiskit viskas vasaras, atostogas ar šiaip laisvadienius kuo įsimintiniau, ar bent jau naudingai leiskite laiką!!! Mylu ir bučiuoju! O dabar keletas nuotraukų :)) 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą