2014 m. spalio 22 d., trečiadienis

Bendrabutis

PIRMAS VAIZDAS
Pirmas vaizdas įėjus primą kartą pro bendrabučio duris – blogas kvapas, sovietmečio liekanos, mažos spintos, tamsus kambarys. Kvapas panašus į drėgmės ar pelėsio kvapą, kurį bandau bent šiek tiek panaikinti su vanilės kvapo maišeliu. Gaila, jis neitin gelbsti. Soviemčio liekanos. Hm. Čia gal šiek tiek riebiai pasakiau, bet tikrai. Ypač kas liečia kai kurias budėtojas. Spintų blogumas tas, kad jų dydis toil gražu ne mergaitiškas. Tenka tenkintis dviejų metrų aukščio ir šiek iek mažiau nei pusės metro pločio spintomis. Tačiau mes studentės, sugebam prisitaikyt prie visko!

ŽMONĖS
Žmonės bendrabutyje yra žiauriai skirtingi. Visi suplaukę iš įvairių miestų ir miestelių. Nėra keista kai pasako „Labas, aš Birutė iš Alytaus“, bet kai pasako „Aš Viktorija iš Žaiginio“ – pasipila juokas – Ko tokio? Tačiau tas padarėlis iš mažo Bažnytkaimio Žemaitijoje yra gyvas įrodymas, kad bendrabutyje įmanoma susirasti draugų ir į save panašių žmonių! 

KRIKŠTYNOS
Kaip tik šiandien vyko naujakurių krikštynos. Aš jose, žinoma, nedalyvavau, bet viską mačiau pro langą. Naudojamas standartas: kiaušiniai, miltai, kečiupas ir alus. Tiems kas domisi krikštynomis puikus „renginys“ papramogauti, tiems, kas nepritaria tokiems dalykams – iš patirties sakau, kad įmanoma pasislėpti. Beje, čia yra dvi krikštynų dalys: pasityčiojimas ir baliukas.

MINUSAI IR PLIUSAI
Minusai:
·         Mažai privačios erdvės;
·         Maistą tenka gaminti vienoje virtuvėje, kur ne visada visi viską tvarkingai ir higieniškai sutvarko;
·         Bendri tualetai ir vonia;
·         Tikimybė papulti gyventi su žmogumi, kurio nemėgsti;
·         Svečiai gali būti tik iki 23val. Žinoma, jei draugai pas tave – puiku, bet jei draugai pas kaimynus ir dar triukšmingus kaimynus...
·         Pastovus blynų kvapas. Aš jų dar negaminau čia, bet toks jausmas, kad kasdien juos valgau.
·         Pilna psichopatų, kurie nesugeba uždaryti tyliai durų, nes jas reikia trenkti, kad visi girdėtų;
·         Rusiška muzika.

Pliusai:
·         Primas pliusas – pigu;
·         Galimybė rasti draugų ar šiaip susipažinti su naujais žmonėmis;
·         Nepriklausomybė;
·         Šilčiau nei bute;
·         Jei iškilo problemų su mokslais – paprašyk pagalbos grupėje. Yra didelis šansas, kad jos sulauksi.
·         Iššūkis. Sugebėjimas perlipti save ir atprasti nuo jaukių tėvų namų.
jj


REKOMENDUOJU išbandyti bendrabutį visiems! 

4 komentarai:

 1. Pastebėjimas: jei taip viskas blogai bendrabutyje, kraustykis į butą ir nebumbėk. Apgailėtinai atrodo.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū už patarimą, bet aš šiame įraše nenorėjau perteikti vaizdo, kad jame yra blogai.Greičiausiai nepavyko. Na, yra kur tobulėt :)

   Panaikinti
 2. Koks nusiteikimas, toks ir požiūris. Sveikiau į viską žiūrėk, o ne taip pesimistiškai, nes įrašas toks beprasmis verksnės parašytas atrodo, o juk nesi tokia, sėkmės : )

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Niekada nepritariau ir nepritarsiu šitam pasakymui "koks nusiteikimas, toks ir požiūris". Ačiū, kad pasakei, kad žiūrėčiau nepesimistiškai, dabar pyst persiversiu, nuvysiu rudeniškas depresijas ir žiūrėsiu kitaip, nes tu taip pasakei :) Ačiū :)

   Panaikinti